.

ОВХЛГ3Б Женски Сандали Со Прашка Со Зашилен Прст Ниска Пета Буци Потпетици Летни Трендовски Сандали Секојдневни Чевли

ОВХЛГ3Б Женски Сандали Со Прашка Со Зашилен Прст Ниска Пета Буци Потпетици Летни Трендовски Сандали Секојдневни Чевли

DEN 703.84

Од стока
Во магацинот

голи клинови за жени женски патики се лизгаат на сандали за жени блокираат сандали со потпетици за жени чевли за пешачење за жени женски клинови сандали плетени сандали за жени влечки со лак поддршка за жени женски влечки ортопедски чевли за жени женски сандали патики со големина 10 платформа за жени флип апостолки женски влошки за чевли за жени балетанки за жени женски слајдови женски чевли летни чевли за голф женски влечки женски сандали големина 8 чевли за екипи жени нејасни чорапи за жени чорапи жени добредојдовте во продавницата на oavqhlg3b! Наша цел е да им обезбедиме на дамите мода и квалитетна облека и чевли и ги прави сите среќни опуштени и самоуверени. ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Боите може да изгледаат малку поинакви поради резолуцијата на компјутерската слика и поставките на мониторот.3.Машина за перење, препорачуваме рачно перење Во Ладна Вода, не избелувајте, исушете ниско. Големина : 35 САД : 4.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35 Должина : 22.5 см/8.86". Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Должина : 23см/9.06". Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 Должина : 23,5 см/9,25". Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37.5 Должина : 24см/9.45". Големина : 39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 Должина : 24,5 см/9,65". Големина : 40 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 Должина : 25см/9.84". Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 Должина : 25.5 см/10.04". Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40.5 Должина : 26см/10.24". Големина : 43 САД : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 ЕУ : 41 Должина : 26.5 см/10.43".

Детални спецификации