.

Форестијаши Жените Со Пруги Склекови Високо Исечени Бикини Со Бикини Со Висок Струк Поставија Два Костими За Капење

Форестијаши Жените Со Пруги Склекови Високо Исечени Бикини Со Бикини Со Висок Струк Поставија Два Костими За Капење

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 81-86см/31,89-33,86" Половината : 60-66см/23,62-25,98" Колк : 85-91см/33,46-35,83" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 86-91см/33,86-35,83" Половината : 66-71см/25.98-27.95" колк : 91-96см/35.83-37.80" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 91-96см/35.83-37.80" половината : 71-76СМ/27.95-29.92" колк : 96-101см/37.80-39.76" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 96-109cm/37.80-42.91" половината : 76-81cm/29.92-31.89" колк : 101-105cm/39.76-41.34" ЖЕНИТЕ СОЛИДНА ПРИТИСНИ нагоре висок сече висок половината халтер бикини постави две парче костим за капење ве молиме проверете Ја Табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив. 2. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. 3. Повлечете го затворањето. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета. 4. Леопард печатење прави атрактивен и зачудувачки изглед, ве прави заводливи меѓу народот. 5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : летен тип на Костим за Капење : Дводелен Материјал : Големина На Полиестер : тип НА Шема С-ХЛ : Дизајн На Печатење : Стил На Нога Со Висок крој : Секси Пригода : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн Пакет вклучуваат : 1сет костими за капење (содржи градите рампа) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање!   Големина шема : Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Колкот М 6 10 36 86-91см/33,86-35,83" 66-71см/25,98-27,95" 91-96см/35,83-37,80" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 86-91см/33,86-35,83" Половината : 66-71см/25,98-27,95" Колк : 91-96см/35.83-37.80" погоден за плажа, спортови на вода, базен, спа центар, одмори. Женските костими за капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време!.

Детални спецификации