.

Модаутфит Женска Основна Цврста Тркалезна Врата Разни Бои Краток Ракав Плусизе Врв

Модаутфит Женска Основна Цврста Тркалезна Врата Разни Бои Краток Ракав Плусизе Врв

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Модната облека е онлајн продавач на мода за сите љубители на модата кој обезбедува широк спектар на трендовски и уникатни стилови и за жените и за мажите. МЕРЕЊА (Инчи) AWTS02501 XL - Градите : 38(Мин)~42(Макс) / Рамо : 15.25 / Ракав : 6.5 / Должина : 26.5 2 XL - Градите : 40(Мин)~45(Макс) / Рамо : 15.5 / Ракав : 7 / Должина : 27.25 3 XL - Градите : 43(Мин)~48(Макс) / Рамо : 16.5 / Ракав : 7.25 / ДОЛЖИНА : 27.5 Основни Цврст Круг Вратот Краток Ракав Мета. Одлично во сите прилики за вашиот датира, работа, училиште, дома и тренингот. Вискоза 95% Спандекс5%. Супер мека еластична и удобна употреба на материјалот. Опуштено вклопување. Во потрага по краток ракав врвот удобно, исто така, супер симпатична во исто време? Оваа ткаенина е еластична што прави да се чувствувате удобно кога носите должината е исто така правилно долга, така што ќе се чувствувате многу поудобно и послободно во вселената. Ако ви треба соодветен кардиган, побарајте АВОКАЛ0163, АВОКАЛ0165. Plz погледнете ја нашата табела со големини за совршено вклопување.

Детални спецификации