.

Фрогиран Комплет Божиќни Налепници Подароци Широки Апликации Шарена Одлична Лепливост Украсете Водоотпорни Различни Модели Божиќни Гаражни Налепници За Дневна ?

Фрогиран Комплет Божиќни Налепници Подароци Широки Апликации Шарена Одлична Лепливост Украсете Водоотпорни Различни Модели Божиќни

DEN 148.64

Од стока
Во магацинот

Опис : Бидејќи оваа повеќебојна налепница за цртани филмови е прекрасна и симпатична, користењето за украсување на вашата врата, дневна соба, спална соба и гаража е енергично и привлечно.Оваа ѕидна налепница е самолеплива и отстранлива, што е лесна и удобна за употреба. Тоа може да додаде божиќна атмосфера. Изграден е од материјал од синтетичка смола.Постојат 8 стилови за ваш избор : А,Ц,Е,Н,Б,Д,Г, Ф.таа е погодна за декорација на вашата врата, дневна соба, спална соба и гаража, итн. За Време На Божиќ. Име на предметот : Божиќни Налепници Материјал : Синтетичка Смола Карактеристики : Водоотпорен, Отпорен На Кинење, Доказ За Влага Детали За Големината : Силе А : 70,6 смх 90см/27,8 "х 35,4" (Прибл.) Силе Б : 76см х 70см/29.9 "х 27.6" (Прибл.) Силе Ц : 62см х 88,9 см/24,4 "х 35,0" (Прибл.) Силе Д : 57,4 см х 119,4 см/22,6 "х 47,0" (Прибл.) Силе Е : 67см х 121см/26.4 "х 47.6" (Прибл.) Силе Ф : 57,4 см х 119,4 см//22,6 "х 47,0" (Прибл.) Силе Г : 57,4 см х 119,4 см//22,6 "х 47,0" (Прибл.) Силе Х : 57,4 см х 119,4 см/22,6 "х 47,0" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Божиќни Налепници Бидејќи оваа повеќебојна налепница за цртани филмови е прекрасна и симпатична, користењето за украсување на вашата врата, дневна соба, спална соба и гаража е енергично и привлечно. Оваа ѕидна налепница е самолеплива и отстранлива, што е лесна и удобна за употреба. Тоа може да додаде божиќна атмосфера. Изграден е од материјал од синтетичка смола. Постојат 8 стилови за ваш избор : А, Ц, Е, Н, Б, Д, Г, Ф. Погоден е за украсување на вашата врата, дневна соба, спална соба и гаража итн. За Време На Божиќ.

Детални спецификации