.

Рибок Инстапумп Фјури Патики

Рибок Инстапумп Фјури Патики

DEN 468.00

Од стока
Во магацинот

Instapump Fury 95 патики Од Reebok во техничка ткаенина со детали за отсекување и технологија На Пумпа за стадион и прилагодено вклопување. кожна пета јазиче и вметнување на јазикот, неограничен ентериер со отстранлив влошка и гумен единствен со контрастни инсерти. Материјал : 100% ТР ШКУ : 222623 LSN000004-CBLTB-родител Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Рибок Инстапумп Фјури 95 Патики.

Детални спецификации