.

Нурисон Земја Наследство Колекција Површина Килим

Нурисон Земја Наследство Колекција Површина Килим

DEN 611.04

Од стока
Во магацинот

Колекцијата Наследство на Земјата содржи неформални дизајни на земји, рачно изработени со неверојатно прецизна конструкција"петит кука", произведувајќи теписи со неверојатни детали и навистина луксузна текстура. Колекција На Наследство На Земјата нурисон Црн Килим Со Површина од 2' х 4 : Рачно закачен килим. Изработени од 100% волна. Совршен за секој влезен начин за да овозможи топло поканувачко чувство. Лесниот, издржлив, лесен за чистење материјал е ниско одржување. За чистење : чисто место, вакуум. За подлабоко чистење-се препорачува професионално чистење. Превртете го килимот за брзо и лесно складирање во текот на целата година. Килим рампа препорачува.

Детални спецификации