.

Ханес Машки Екосмарт Дрес Краток Ракав Поло Маица Со Џеб

Ханес Машки Екосмарт Дрес Краток Ракав Поло Маица Со Џеб

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Удобно е како вашата омилена Маица..но, тоа е доволно елегантно за носење насекаде. Еколошки одговорен-направен со до 5% рециклирани полиестерски влакна од пластични шишиња. Мекиот дрес од памучна мешавина се спротивставува на брчките. Плетените манжетни и јаката за заварување ја одржуваат својата форма измијте после миење. Чиста завршена плоча со две бисерни копчиња. Достапно во погодно 2 Пакување.

Детални спецификации