.

Обични Врвови За Жени Женски Летни Врвови V Вратот Печатени Маици Кошула Со Кратки Ракави Обична Страна Сплит Туника Топ Дами Топ Розова Л

Обични Врвови За Жени Женски Летни Врвови V Вратот Печатени Маици Кошула Со Кратки Ракави Обична Страна Сплит Туника Топ Дами

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 66cm/25.98" Големина : М Биста : 102cm/40.16" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 67cm/26.38" Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" ракав : 25см/9.84" должина : 68см/26.77" големина : xl Биста : 114см/44.88" рамо : 44см/17.32" ракав : 26см/10.24" должина : 69см/27.17" големина : xxl биста : 120см/47.24" рамо : 45см/17.72" ракав : 27см/10.63" должина : 70см/27.56" големина : хххл Биста : 126см/49.61" Рамо : 46см/18.11" ракав : 28см/11.02" Должина : 71см/27.95" Женски Летни Врвови против вратот печатени Маици кошула со кратки ракави обична Странична сплит туника ве молиме проверете ја табелата со големини Пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете Опис На Производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Врвен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен,удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

Детални спецификации