.

Најдобар комплет За Стапици за Влакна на градител

Најдобар комплет За Стапици за Влакна на градител

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Комплетот За Стапица За Влакненца Од Најдоброто На Градителот содржи се што ви треба за да испуштите електрични сушари. 5 стапки. Сребрениот преоден канал го поврзува вашиот фен со пластична кофа што фаќа влакненца исполнета со вода што мора редовно да се испразнува. Производителите на фен препорачуваат вентилација на отворено ако е воопшто можно. Транзициониот Канал Е Повеќеслоен Дизајн Поддржан Од Челична Жица На Алуминиумска Фолија И Полиестерска Пластика . Пластична Кофа Со Пресврт Брава Одделува За Лесно Чистење . Комплет Вклучува : . 4 " X 5 Ft Silverduct Ul 2158a Облека Фен Транзиција Канал . Влакненца Стапица Кофа . 2 Стеги.

Детални спецификации