.

Читач на умот Јога Блок ЕВА Пена Со Висока Густина Ја Блокира Површината Што Не Се Лизга За Јога, Пилатес, Медитација, Поддржува Продлабочување На Позициите, Подобр?

Читач на умот Јога Блок ЕВА Пена Со Висока Густина Ја Блокира Површината Што Не Се Лизга За Јога, Пилатес, Медитација, Поддржува

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

- Подигнете Ја Вашата Пракса-однесете ја вашата рутина за јога / Пилатес на следното ниво со тули од јога од пена. Спецификации Боја : Виолетов Материјал : Потребно Е Склопување На Пена? Не Собранието Потребни Димензии : 3 Extrances L x 9 extrones W x 6 extrance H - рамнотежа И Стабилност-јога блоковите обезбедуваат стабилност и рамнотежа потребни во вашите сесии за јога / Пилатес за да помогнат при оптимално усогласување, подлабоки пози и зголемена сила.

Детални спецификации