.

Бенг Машка Памучна Ленена Кошула Редовно Вклопување Краток Ракав V Копче За Вратот Надолу Летна Кошула Маици За Плажа

Бенг Машка Памучна Ленена Кошула Редовно Вклопување Краток Ракав V Копче За Вратот Надолу Летна Кошула Маици За Плажа

DEN 351.20

Од стока
Во магацинот

Машка Памучна Ленена Кошула Редовно Вклопување Краток Ракав V Копче За Вратот Надолу Летна Кошула Маици За Плажа ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработена од лесна ткаенина што дише, лесна за ставање и соблекување, удобна е за носење цел ден. 2. Одговара Од М ДО 3ХЛ.ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини и изберете ја вашата големина. 3. Бенд-јака, краток ракав, копче надолу, еднобојна, обична летна Кошула. Цврста и обична, основна, класична ленена Памучна маица. 4. секојдневен стил, лесен за спарување со шорцеви или панталони, совршен за секојдневно, работа, излегување, празници, плажа, домашна облека или друга секојдневна пригода. 5. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.   Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!   Информации за производот : Материјал : Памук, Ленено Деколте : Ракав со бенд-јака : Кратка Должина : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Обичен Пол : Повод За Мажи : Секојдневно, работа, излегување, празници, плажа, домашна облека или друга случајна пригода. Облека за нега : рачно миење ладно, не белење, висат суво, ниско железо доколку е потребно содржина на Пакетот : 1 парчиња Машка кошула Големина Биста Должина На Рамото РАКАВ XXL 118cm/46.46" 45cm/17.72" 74cm/29.13" 21cm/8.27" Големина : XXL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 74см/29.13" ракав : 21см/8.27" табела со големина : големина : м биста : 106см/41.73" рамо : 42см/16.54" должина : 71см/27.95" ракав : 18см/7.09"големина : Л БИСТА : 110СМ/43.31" рамо : 43см/16.93" должина : 72см/28.35" ракав : 19см/7.48"големина : xl биста : 114см/44.88" РАМО : 44см/17.32" должина : 73см/28.74" ракав : 20см/7.87"големина : xxl Биста : 118СМ/46.46" рамо : 45см/17.72" должина : 74см/29.13" ракав : 21cm/8.27"големина : xxxl биста : 122cm/48.03" Рамо : 46 CM/18.11" едноставен стилски дизајн. Висококвалитетни материјали можат да користат долго време. Одлична услуга по продажбата. Модерната облека може да се состави по желба.

Детални спецификации