.

Адар Универзални Пилинзи За Жени - Панталони За Чистење На Правата Нога

Адар Универзални Пилинзи За Жени - Панталони За Чистење На Правата Нога

DEN 396.32

Од стока
Во магацинот

За Нас : Адар е во индустријата За Медицински Униформи од 1971 година. Имаме повеќе од 45 години искуство во обезбедување На Врвни Медицински Униформи на медицински професионалци низ целиот свет со широк спектар на модерни, професионални и високи перформанси медицинска работа. Нашите униформи се познати по нивниот исклучителен квалитет, удобност и стилски дизајни. Спецификации : 2 Големи Предни Џебови За Лепенки 1 Џеб За Товар 1 Џеб За Ножици Детали За Прстен За Скокање На Левата Нога 5 Јамки За Ремени И Содржина На Ткаенина За Шиење Со Двојна Игла : 65% Полиестер 35% Памук Издржлив Поплин Точна Табела Со Големини : ве Молиме погледнете ги нашите слики за точна табела со големини. ВКЛОПУВАЊЕ И СТИЛ : Класично Вклопување, Низок Пораст, Панталони Со Права Нога, Инсем 31". ЏЕБОВИ : 2 Големи Предни Џебови За Лепенки, 1 Џеб За Товар И 1 Џеб За Ножици. КАРАКТЕРИСТИКИ : Овие Панталони За Чистење Доаѓаат Со Петелки Со 5 Ремени И Шевови Со Двојна Игла. ПРОФЕСИОНАЛНО : Овие Панталони За Чистење Се Совршени за секоја Медицинска Сестра, Лекар И Повеќе!. МАТЕРИЈАЛ : Цврстиот Материјал Е Идеален за Секоја Медицинска Работна Средина.

Детални спецификации