.

Среќавајте Време Жените Секојдневен Пад Поставува Половина Ракав Ладна Рамо Блузи Широк Нога Долги Панталони Памук Лен Појавување Сетови

Среќавајте Време Жените Секојдневен Пад Поставува Половина Ракав Ладна Рамо Блузи Широк Нога Долги Панталони Памук Лен Појавување

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте На Meetotime Store ✮ние нудиме различни попусти, и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет✮ ✮ ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка ✮ ✮ ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме✮ • име на производ : Женски Секојдневни Есенски Комплети 2 Парчиња Ладни Рамо Врвови Широки Панталони Долги Панталони Памучни Ленени Комплети За Совпаѓање • Големина На Облека : Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 132cm/51.97 "Половината : 88-108cm/34.65-42.52" Врвот должина : 74cm/29.13 "Панталони Должина : 105cm/41.34" . • Боја : Бела 25 • Нега : машина за перење НЕКОЈ ПРАША П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината? О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Ви благодариме Изработени од мека истегнување брзо сушење висококвалитетна ткаенина. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања и грижи. Вовед во материјал : ткаенината што се користи во облеката на нашите дами е многу добра, не само што има карактеристики на издржливост, туку и силна дишење, е вашиот најинтимен одличен избор. Исто така е многу пријателски за кожата и нема да и наштети на вашата кожа, така што вашата кожа може да доживее одлична удобност во пролет или fall, лето или зима. Погодни прилики : забава/шопинг/работа/внатрешен/семеен/свадбен/празничен стил/секојдневен / училиште/шопинг/работа/надворешен/семеен / фестивалски стил. Постојат различни женски облеки во цврсти бои и цветни и други дезени од кои можете да изберете. Ние, исто така, го ажурираме стилот и моделот на облеката од време на време за да се осигураме дека сте во првата линија на трендот! Останете во тек. Натпревар : во Текот на целата година, без разлика дали е пролет, лето, fall или зима, лесно можете да носите хеланки, фармерки и друга облека. Работи дури и добро со вашиот накит, како што е убав ѓердан или пар нежни обетки. Да не зборуваме за чевли, патики, високи потпетици, чизми, тоа може да биде компетентно. Навистина оди со се. Стил : Женска Облека 2023, класичен дизајн, водечка мода. Деколтето е најмногу дизајнерски крој без разлика дали станува збор за тркалезно деколте, v-деколте или кое било друго деколте. Моделот е најмодерен дизајн без разлика дали е еднобоен, блок во боја или печатење. Верувајте ни, разгледавме тони омилени за да излеземе со овие женски тимови. Некои од нив имаат и џебови за да ги свртат вашите ситници за секојдневен стил за сите сезони. Големина : нашите женски тимови се сите редовни големини. Специфичните информации се во табелата со големини, можете да ја споредите големината според вашата реална ситуација и потоа да купите. Бидејќи рачно мериме, ве молиме дозволете некои грешки, овие грешки нема да влијаат на носењето и вклопувањето на облеката. Ако сакате да бидете полабави, можете да се обидете да купите големина нагоре. Совет : може да се мијат машина/не изветвена.

Детални спецификации