.

Ханас Е На Врвот На Женската Мода Цветно Печатење Плисирани Без Ракави Обична Маица Копче За Елек Врвот Темно Сина ХХХЛ

Ханас Е На Врвот На Женската Мода Цветно Печатење Плисирани Без Ракави Обична Маица Копче За Елек Врвот Темно Сина ХХХЛ

DEN 300.64

Од стока
Во магацинот

Информации за производството : Пол : Женска Сезона : Цела Сезонаматеријал : 95% Полиестер,5% Опсег На Спандексиза : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxloccasion : Dailytop Стил : Camisoleptern : Должина На Ракавот : Врат Без Ракави : V-Должина На Облеката : Кратка Облека : Одговара на големината што добивате : 1 Компјутер Жени Надгледувања : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27,95" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 39см/15,35" Должина : 72см/28,35" големина : xl биста : 114см/44,88" рамо : 40см/15,75" Должина : 73см/28,74" големина : xxl Биста : 120см/47,24" рамо : 41см/16,14" Должина : 74см/29,13" големина : хххл биста : 126см/49,61" рамо : 42см/16.54" должина : 75см/29.53" големина : ххххл биста : 132см/51.97" рамо : 43см/16.93" Должина : 76см/29.92" Големина : хххххл биста : 138см/54.33" рамо : 44см/17.32" должина : 77см/30.31" ● Висококвалитетен Материјал● : врвовите за жени се направени од лесен и допир на кожата, ве прават да се чувствувате лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој врв. Не можете да погрешите со овој врв!. ●ПЕЧАТЕЊЕ ВРВОВИ : како женски врвови, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Врвовите имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој!. ①Прилика : овој секојдневен врв лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво за вас да присуствувате на забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење во нежно, Закачете се за сушење, Не избелувајте!. €Натпревар● : Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. уживајте во меките врвови за облекување на допир.

Детални спецификации