.

Dragonfire Трки 4-Точка H-Стил Безбедност Темперамент w Прилагодливи Градната Коска Клип 3 Возачка Страна Греј За Кан-Ам Маверик Ма рс ДПС 2014-2015

Dragonfire Трки 4-Точка H-Стил Безбедност Темперамент w Прилагодливи Градната Коска Клип 3 Возачка Страна Греј За Кан-Ам Маверик

DEN 1759.84

Од стока
Во магацинот

Овој ремен е изграден од неверојатно издржлива најлонска мрежа зашиена во ориентација која се прицврстува околу половината, градите и рамената со опција за дополнителна петта точка за дополнителна поддршка. За погодност Трките Со Змејски Оган интегрираа збир на продолжени зашиени влошки за рамо заедно со клип за градната коска и лесно прилагодливи јазичиња за повлекување надолу. Со оваа приспособливост и варијација во големината Ременот Во Стилот 4 Точки Ч одговара на сите форми и големини, така што секој може да ја има истата мерка на безбедност. Се препорачува за рекреативна употреба. 3 во. најлонски ремени за мрежи. Х стил воздржаност ориентација. Продолжени зашиени влошки за рамо со штипка за градната коска. Широко прилагодлив за да одговара на сите големини на возачи (возрасни и млади).

Детални спецификации