.

Сдјма Бикини Комплет Завој Цврсти Бразилски Костими За Капење Бикини Крава Шема Неправилни Врвки Костим За Капење Секси Костим За Капење Без Грб Женски

Сдјма Бикини Комплет Завој Цврсти Бразилски Костими За Капење Бикини Крава Шема Неправилни Врвки Костим За Капење Секси Костим

DEN 287.20

Од стока
Во магацинот

Бикини Крава Шема Неправилни Врвки Костим За Капење Секси Костим За Капење Без Грб Женски Детали За Проектот Пол : Женски Тип На Костим За Капење Сезона Летна Шема Тип : Шема Повод : Дневно, Базен, Морски Материјал : Полиестер Полиестер Декорација. Нема Должина На Облека. Редовен Стил На Ракави. Стил на ракав : обичниот Пакет вклучува : 1 Парче костими За капење Без Градник за компресија. Прилагодлив Ремен За Рамо. Отворете Затворање На Меѓуножјето.

Детални спецификации