.

Женски СТП Кожа Високи Исечени Хеланки Тренингот Л

Женски СТП Кожа Високи Исечени Хеланки Тренингот Л

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женски Хеланки Ограничени количини, ексклузивно за !Црн Секојдневен Обичен Обичен Женски Хеланки Женска Облека Женски Хеланки Големина И Вклопување (инч)големина На Половината Должина На Половината Големина На Колкот 4 Секунди 24.4-37.8 34.6 30.7 6 М 26-39, 4 35 32.3 8/10 Л 28.3-41.7 35.6 34.6 12 ХЛ 30.7-44.1 36.2 37 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Женска Облека Женски Хеланки Тренингот Трчање Моторџиски Салата Црна L_US големина (8/10). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. Прилики : вежбање или секојдневно носење во слободно време-Спорт, Тренинзи, Тренинзи, Теретана, Танц, Аеробик, Пилатес, Возење Велосипед, Фитнес, Вежбање, Јога, Трчање, Одење, Вежбање, Џогирање, Танц, Забава, Празници, Клупска облека. Паметен Подарок : овие стилски и удобни женски хеланки прават одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, празник или божиќен подарок на брачниот другар. Висока покриеност и контрола на Стомакот : Високи хеланки за вежбање на појасот со нежна компресија, нудејќи контрола на стомакот, без врв за мафини или копање.88-насочни истегнувачки атлетски хеланки следете го секој ваш тротоар без никакви ограничувања, нетранспарентно, но не thickĝ쾈๼ĝ절๼ĝ컨๼ĝ๼ĝ๼ĝ๼ĝ๼ĝ直๼ĝ﫸๼ĝ๼ĝ྘๽ĝᄨ๽ĝ߈๽ĝᯈ๽ĝ⒈๽ĝ⚸๽ĝ♨๽ĝ㮨๽ĝ⳸๽ĝ㩨๽ĝ㸨๽ĝ䖨๽ĝ䂨๽ĝ廸๽ĝ师๽ĝ凘๽ĝ淸๽ĝ獈๽ĝ桘๽ĝ賨๽ĝ芘๽ĝ蝈๽ĝ蹸๽ĝ餘๽ĝ鈸๽ĝ댈๽ĝꜨ๽. Количина : 1 парче. Боја : Црна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Тип : Редовни. Должина : Исечени. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Стп Кожа. Состав : 5,4% Еластан. Упатства за нега : Машинско перење. немојте да се исушите. Шир : Не. Услуги на клиентите : ние нудиме услуги на клиентите од светска класа за да го направите вашето купување безгрижно.Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини.

Детални спецификации