.

Продолжувач на кошули За Жени Бело Здолниште Основно Здолниште Прдеж Завеса Преклопена Во Бел Џемпер Со Полите

Продолжувач на кошули За Жени Бело Здолниште Основно Здолниште Прдеж Завеса Преклопена Во Бел Џемпер Со Полите

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Што добивате : 1 Х Продолжувачи На Здолништа За Табела Со Големина на Слоеви : . Големина : С Половината : 59см/23.23" Должина : 34см/13.39"Големина : М Половината : 60см/23.62" Должина : 35см/13.78"Големина : Л Половината : 65см/25.59" Должина : 37см/14.57"Големина : XL Половината : 66см/25.98" Должина : 38см/14.96" Изработен Е Од Материјали,доволно издржлив за вашиот секојдневен продолжувач на кошули За жени. Многу Кул За Носење, Нов Изглед, Продолжувачи на Кошули за Слоевитост. Ова Лесно, Здолниште Е За Тие Денови!. Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна Рекреација,Дома. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе.

Детални спецификации