.

Мики Маус Дизни Мики Маус Јаже Со Држач За Картички

Мики Маус Дизни Мики Маус Јаже Со Држач За Картички

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Официјално лиценциран Дизни Мики Маус Јаже со Носителот Картичка. Направени од полиестер и карактеристики повторување " мики Маус " печатење. Доаѓа со држач ЗА ЛИЧНА КАРТА и го откинува ослободувањето на вратот. Карактеристики дизни Мики Маус Јаже со Држач За Картички Нашите производи ги исполнуваат барањата на нашите крајни корисници - SKU : mnmr75665 новина додаток. Одлично за одење на настани и забавни паркови. Прекрасна идеја за подарок.

Детални спецификации