.

Модвеј Царицата Тапациран Ткаенина Право Со Кои Се Соочува Браник Во Сива Боја

Модвеј Царицата Тапациран Ткаенина Право Со Кои Се Соочува Браник Во Сива Боја

DEN 8624.00

Од стока
Во магацинот

Завршете го владеењето на неправедните суверенитети кои водат бескорисна војна за вашите ентериери. Царицата ја напушта идната наследничка на холистички мебел во прашина со дизајн што му конкурира на секој конкурент. Царицата е најавена со длабоко тафтувани копчиња, кадифни перници и потпирачи за раце кои го пренесуваат тој совршен воздух на благородништвото. Нозете од цврсто дрво доаѓаат со пластични лизгалки за да спречат гребење на подот, а финиот тапацир од ткаенина ги остава примателите да се чувствуваат богато наградени. СОВРЕМЕН СТИЛ-пространата длабочина и иконскиот изглед на царицата го прикажуваат модерниот дизајн од средината на векот. Фалејќи се со скроени линии и надежен стил, ова парче ја отелотворува ретро интригата и софистицираноста. ФИН тапацир-Тапациран со квалитетен полиестер, Царицата го охрабрува декорот со дизајн што вреди да се запамети. Оваа карактеристична колекција дава впечатлива изјава преполна со можност. МОДЕРНО МЕСТО ЗА ОДМОР-негувано седиште со тафтувано копче за простори за одмор од сите видови, Царицата обезбедува елегантно место за одмор кога навлегува длабоко во разговор или пие шолја чај на пареа. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-фокусна точка на секоја просторија, Царицата е стручно изработена и седи на врвот заострени нозе од цврсто дрво со капачиња што не означуваат. Направете ја вашата дневна или дневна соба незаборавна со Царицата. МЕРЕЊА НА КОЧИИ-Димензии На Производот : 36,5 "L x 84" W x 35,5 "H; Подот До Врвот На Седиштето : 19" H; Максимален Капацитет На Тежина : 660.

Детални спецификации