.

Карго Панталони За Мажи Комбинезони Врвки За Влечење Обични Панталони За Пешачење Памучни Панталони Од Памук ВИОЛЕТОВА XL

Карго Панталони За Мажи Комбинезони Врвки За Влечење Обични Панталони За Пешачење Памучни Панталони Од Памук ВИОЛЕТОВА XL

DEN 751.84

Од стока
Во магацинот

ЕЛФИНДЕА Карго Панталони За Мажи Комбинезони Врвки За Влечење Мулти Џебни Секојдневни Панталони Памучни Панталони Од Памук Виолетова XLSize табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72-101cm/28.35-39.76" Должина : 102cm/40.16" Колк : 108cm/42.52"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 ПОЛОВИНАТА : 76-105см/29.92-41.34" Должина : 104см/40.94" Колк : 112см/44.09"ГОЛЕМИНА : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 половината : 80-109см/31.50-42.91" должина : 106см/41.73" КОЛК : 117СМ/46.06"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Половината : 86-115cm/33.86-45.28" Должина : 107cm/42.13" КОЛК : 122 CM/48.03"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 половината : 91-120cm/35.83-47.24" должина : 108 CM/42.52" КОЛК : 127см/50.00"Одговара : Одговара Точно На Големинакако Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 4.Одлично за забава, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Дебелина : Стандардматеријал : Полиестеро2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Убав Повод : Секојдневен, Плажа што добивате : 1 еез мажи пант3.Совршен со вашата омилена Маица итн пол : Менстајл : Секојдневен, Спорт, Карактеристики на Плажа : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењесезона : Летни Совети : 1. Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,2088 см)вашата убавина никогаш не е дефинирана-Елфиндавајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА Карго Панталони За Мажи Комбинезони Врвка Мулти Џеб Обични Панталони Пешачење памук Твил Панталони. Товарните Панталони За Мажи Боја и Големина : Виолетова;XL. Карго Панталони За Мажи Материјал : Полиестер. Прилика : Карго Панталоните За Мажи Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Спорт,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Товарните Панталони За Мажи Се Направени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Товарните Панталони За Мажи Се Основни Панталони За Мажи 2023 Година. Совршен Подарок : Овие Товарни Панталони За Мажи Се Толку Совршени. Можете Сами Да Го Носите Или Да Ги Подарите Овие Панталони На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Карго Панталони За Мажи.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Детални спецификации