.

Примарно Злато Каратно Бело Злато дијамант-исечени Бескрајни Обетки Со Обрач

Примарно Злато Каратно Бело Злато дијамант-исечени Бескрајни Обетки Со Обрач

DEN 7055.52

Од стока
Во магацинот

Подобрете ја вашата колекција накит со овие прекрасни обетки од бело злато од 14 карати. Овие едноставни, но зачудувачки обетки од 14 мм имаат детали исечени со дијаманти за да додадат разноврсен акцент на вашиот изглед. Овие обетки со дебелина од 1,5 мм се совршено прицврстени со бескрајни затворачи кои обезбедуваат удобно носење во текот на целиот ден.Метална Тежина : 0,55 Грама Накит Тип : Фино Обрач Тип : Обрач Накит Финиш : Дијамант-секач : женско затворање : Бесконечен Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 14мм дијаметар, дебелина 1,5 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : перу дијамант-намалување, 14 Каратно Бело Злато, Шупливи, Бескрајни.

Детални спецификации