.

Базил Цдстк Портокалова Кора Црна

Базил Цдстк Портокалова Кора Црна

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Базил Картон е совршен за сите ваши потреби за бележници. Базил Картон, 12" х 12" : картон големина : 12 "х 12". Киселина и лигнин-слободен. Продадени во пакет од 25. Сите иста боја и стил. (Не се продаваат како поединечни парчиња). Увезени.

Детални спецификации