.

Рапеско Прилагодлив 6-Дупка Организатор Дневник Панч, Прав Сина

Рапеско Прилагодлив 6-Дупка Организатор Дневник Панч, Прав Сина

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Прилагодлив удар со шест дупки со флип-отворена фиока за конфети е совршен додаток на секој личен организатор или дневник. Ударот со капацитет од 10 листови има прилагодлив водич за хартија означен со ознаки со големина на организаторот за да ви помогне да го водите удирањето. Рачката за заклучување спречува да зазема премногу простор за лесно складирање. Висококвалитетната конструкција е создадена според строги стандарди за да се испорачаат години на конзистентна употреба. Дупка удар е компатибилен со повеќето организатор и дневник големини, вклучувајќи А5, А6, Мини, Џеб, Personal, Тенок, Компактен и Агенда. Рапеско Прилагодлив Организатор / Дневник Со 6 Дупки (Сино), водич За хартија За прилагодување Во Прав, Обележан со удирање на водичи со големина на организаторот. Рачката за заклучување зазема помалку простор за лесно складирање. Висококвалитетната конструкција обезбедува долгогодишна конзистентна употреба. Компатибилен со повеќето големини на организатори и дневници.

Детални спецификации