.

Honeeladyy Заштеди Машки Градиент Кошули Краток Ракав Четвртина Патент Маица Лето Плус Големина Тенок фит Превртување Врвови Удобна Тренингот Блуза Бела

Honeeladyy Заштеди Машки Градиент Кошули Краток Ракав Четвртина Патент Маица Лето Плус Големина Тенок фит Превртување Врвови

DEN 173.92

Од стока
Во магацинот

✿Добредојдовте Во C0lt0ps Продавница✿ ❤Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во тука C0lt1771ps Се Обврзуваат да обезбедат висококвалитетна облека за жени без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме што е можно поскоро. Ве молиме обрнете внимание на големината : Ние Сме азиски големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вашата вообичаена големина ќе биде порелаксирано и поудобно.Или погледнете ја нашата последна слика погоре за да ја изберете големината што најмногу ви одговара. Ако големината не е соодветна, ве молиме слободно контактирајте не. Можеме да ја замениме големината бесплатно. Ви благодариме C0lt0ps Машки Градиент Кошули Краток Ракав Четвртина Патент Маица Лето Плус Големина Тенок фит Превртување Врвови Удобна Тренингот Блуза Бела.

Детални спецификации