.

- ЕМОР Женски Летен Фустан, V Вратот Краток Издувам Ракав Лабава Возбуда Фустан Течен Замав Солидна Нивоа Краток Фустан Розови

- ЕМОР Женски Летен Фустан, V Вратот Краток Издувам Ракав Лабава Возбуда Фустан Течен Замав Солидна Нивоа Краток Фустан Розови

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина Шема : . С(см) : Биста-90, Ракав -21, Должина-88,. С. Ин) : Биста-35.43, Ракав -8.27, Должина-34.65,. М(см) : Биста-95, Ракав -22, Должина-89,. М(Ин) : Биста-37.4, Ракав -8.66, Должина-35.04,. Л(см) : Биста-100, Ракав -23, Должина-90,. L(Во) : Биста-39.37, Ракав -9.06, Должина-35.43,. XL(см) : Биста-107, Ракав -24, Должина-91,. XL(Во) : Биста-42.13, Ракав -9.45, Должина-35.83,. 2 XL(см) : Биста-114, Ракав -25, Должина-92,. 2 XL(Во) : Биста-44,88, Ракав -9,84, Должина-36,22, Материјал : 60%полиестеро35%вискоза5%спандекс, изработен од мек материјал, овој каузален фустан со кратки/долги ракави е погоден за носење во пролет, лето, aut или за стилизирање со палто и чизми над колена во зима. Карактеристики : Возбудлив фустан жени, миди фустани за жени лето, фустан со висок струк за жени, фустан против вратот за жени,црн фустан од шифон,фустани без грб за жени лето,бохо фустан за жени,фустан за бебиња за жени, женски цветен фустан од возбуда. Фустан Со Висок Струк Против Вратот : фустанот Со Висок струк може да направи вашата линија на телото да изгледа подобро. Еластичното затворање на половината е погодно за поголемиот дел од женското тело. Класичен V вратот дизајн покажува вашиот секси. Лесно За Совпаѓање : можете да го носите сам или да одговарате со ѓердани, кардиган, хеланки, потпетици, рамни, чизми, капи.одличен подарок за Денот на Благодарноста,Божиќ,Денот На Мајката На Вљубените. Нега на облека : за нашиот миди фустан,препорачуваме миење раце или миење машини.Внимание : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата или описот. Препорачано миење раце, не избелувајте.

Детални спецификации