.

Гатргип Женски Палта И Јакни Плус Дозвола За Големина, Жени Мек Шифон Отворени Предни Проегирни Кардигани Со Долги Ракави За Вечерен Фустан

Гатргип Женски Палта И Јакни Плус Дозвола За Големина, Жени Мек Шифон Отворени Предни Проегирни Кардигани Со Долги Ракави За

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Сезона : Пролет, Лето Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврст стил на боја : секси, Секојдневна,Модна Должина : Долг Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Кардиганс Големина : XL Големина. Два странични длабоки џебови со размавта за држење мали нешта.16 "Ракав : 53cm/20. Големина : XXXXXXL Големина.86 "Ракав : 51cm/20.Gathrrgyp Женски Плус Големина Палто Дозвола продажба под 5 5, Жените Мек Шифон Отворен Пред Чиста Долги Ракави Кардигани За Вечер Фустанкарактеристики : Секси, Печатена боја,тенок фит, кошули, обични шифон кардигани е лесен и мек. Исто така одлично за секојдневно носење и вежбање. Овие кардигани се во нормална големина, ако сте повеќе како лабава смисла, тогаш нареди до големина и ракавот е тенок одговара! Бојата може малку да варира од сликата.54 "Должина : 51cm/20.73" Ракав : 53cm/20.05" Материјал : женски јакни за дожд изработени од висококвалитетен полиестерски материјал, мрежеста обвивка, водоотпорна и ветроупорна, лесна и удобна за носење, мека и дише, БРЗО сушење И ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ.26" Рамо : 43cm/16.11 "Должина : 55cm/21. Функционално : Женски Долг мантил со долга должина за да бидете ладни и суви.87" Рамо : 47cm/18.

Детални спецификации