.

Детска Брануваа Со Куќиште Нето - 10 СТАПКИ Брануваа За Мали Деца Внатрешна И Надворешна - Родител-Дете Интерактивна Г

Детска Брануваа Со Куќиште Нето - 10 СТАПКИ Брануваа За Мали Деца Внатрешна И Надворешна - Родител-Дете Интерактивна Г

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Детска Брануваа од 10 стапки Со Заштитна Подлога за Скокање Со Мрежа и Подлога За Покривање На Пружината Функција : цврста челична конструкција : Целосно галванизирана челична рамка со подобра отпорност на ' рѓа и корозија; 4 Бутови Во Форма На Буквата У со 8 избалансирани контакти за да се обезбеди подобра стабилност и сигурност (сите Производи За спортски Брануваа се целосно тестирани за сигурност и издржливост).Подобро отскокнување : подлогата за скокање отпорна на абење, отпорна НА УВ (изработена ОД ПП) може да издржи висок притисок; 64 галванизирани пружини имаат добра еластичност.Моќна носивост : максималната носивост е 300 фунти. Покрај цврстата структура, големиот капацитет прави да се чувствувате побезбедно и им овозможува на повеќе луѓе да играат и да скокаат на брануваа заедно.За максимално безбедно-тај : безбедната мрежа е цврсто поврзана со цевката од галванизиран челик со ракав од пена. Не постои ГА - п помеѓу заштитната мрежа и подлогата за скокање, така што можете да ја осигурате вашата сигурност при скокање на мрежата. Целосно видлива мрежа за комарци создадете безбедна и пријатна средина за скокање бидејќи можете да гледате деца околу оградата и да ги видите сите прекрасни пејзажи надвор од брануваа додека скокате.Комплетен комплет за додатоци и лесно склопување : брануваа, ограда, подлога за покривање на пружината, подлога за скокање, тешка скала од галванизиран челик и сите алатки за инсталација што ви се потребни.Спецификација : Материјал : пвц + големина на Производот : 10ftpackage Тежина : 43000g / 94lbspacking големина : 129x49x27cm / 50, 78x19,29x10, 62npleash забелешка : кога малите деца играат, возрасните се добредојдени.Содржина на пакетот : 1x брануваа 1x seine1 seine1 пролет покритие pad1x скок pad1x тешки галванизиран челик скала 4 U-облик на големи нозе8 поддршка прачки и поддршка прачка опфаќа16x заштита rod16x пена sweat64x половината тапан пролет Материјал : ПП + ЈП+Челични Цевки. Големина на производот : 10 стапки. Тежина на пакетот : 43000гр / 94гр.

Детални спецификации