.

Недефинирани Подароци XL Карина Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер

Недефинирани Подароци XL Карина Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Карина Кали Стил дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стилот На Карина Кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Детални спецификации