.

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женска Мода Секојдневен Голем Цврст Елек За Суспендирање На Вратот А-Линија Долг Фустан Црн ХХХЛ

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женска Мода Секојдневен Голем Цврст Елек За Суспендирање На Вратот А-Линија Долг Фустан Црн ХХХЛ

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Секојдневен Голем Цврст Елек За Суспендирање На Вратот А-Линија Долг Фустанопис1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.2. Повод : овој секојдневен фустан со маица е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнително прикривање! Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.3. е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст стил на боја : секојдневен, сексил должина : Долга Облека : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 женски Dress Size USUKEKBust Length S463487cm/34.25"129cm/50.79"M683692cm/36.22"130cm/51.18"L8103897cm/38.19"131cm/51.57"XL101240102cm/40.16"132cm/51.97"2 XL121442107cm/42.13"133cm/52.36"3 XL141644112cm/44.09"134cm/52.76"4 XL161846117cm/46.06"135cm/53.15"5 XL182048122cm/48.03"136cm/53.54" химивеј, ХИМИВЕЈ е растечки бренд во Американската Е-трговија. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци. Се гордееме што постојано ви обезбедуваме квалитетни производи по конкурентни цени. Одличниот дизајн заедно со извонредната изработка, како и удобноста и удобноста се нашите трговски марки за да ве направат уште позадоволни. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Тие ќе бидат среќни да ги завршат работите. Изработен од висококвалитетна ткаенина, овој фустан е удобен за носење и одговара на облините на вашето тело, правејќи да се чувствувате сигурни и удобни кога го носите. Можете лесно да одговарате на различни чевли и додатоци за да ги исполните сите ваши начини на појавување. Идеален подарок : стилски подарок за најблиските или пријателите на родендени, Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнините итн. Поминавме строга проверка на квалитетот за да се осигураме дека секое парче е во согласност со високите стандарди за квалитет, за да можете лесно да купувате и носите.

Детални спецификации