.

Adenio Исклучување На Колеџ Се Занимава Надграден Таблет Компјутер 2+16g Јадро Андроид Ултра-тенок Екран Со Висока дефиниција Учење Игра Видео Канцеларија Таблета Подд

Adenio Исклучување На Колеџ Се Занимава Надграден Таблет Компјутер 2+16g Јадро Андроид Ултра-тенок Екран Со Висока дефиниција

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Надграден 10.1-инчен Таблет Компјутер 2+16g 10 Основни Андроид Ултра-тенок Екран Со Висока дефиниција Учење Игра Видео Канцеларија Таблета Поддржува двојна SIM Картичка гласовен Повик параметри на Производот : тип На Производ : Таблет PCMaterial : металпроизвод боја : златна големина на Производот : 25x15, 5x0, 8cm/9, 6x6, 7x0, 31npacking големина : 29x20x5.5см/11, 4х7, 9х2, 2ГРС ТЕЖИНА : 835гр/1,77 лбчип : процесор : Мтк9863 10коренетворк Систем : 2г/3г три мрежен повик, Wcdma850 / 2100, Gsm850 / 900 / 1800 / 1900 фреквенција двојна картичка двојна подготвеност, SIM card Wi Fi : 2,4 G/5gscreen големина : 10,1 инчен IPS висока резолуција на екранот : 1280 * 1080p Operating меморија (RAM) 2gbbody меморија (ROM) 16gbwifi + BT + FM + GPS+TFMaximum поддршка : 256gb предната камера има 300000pxrear камера : 2000000pxbattery капацитет : 4500mahduration : околу 6 часоперативен СИСТЕМ : android10.0интелигентни сензори за гравитацијапроцесор : арм + dsp двојна КОРЕПРОЦЕСОР главна фреквенција : 2 GHZFUNCTIONS : ПОДДРШКА WIFI, Bluetooth, диск Со Цврста состојба, двојна картичка двојно подготвеност, gps навигација, гравитација сензори, лице препознавања, функција на компас, телефонска КОМУНИКАЦИЈА, ракопис, hdmi излез, поврзување на тастатурата ШТО може да се одвојуваова е таблет компјутер кој поддржува wifi жариште врска и bluetooth врска. Тоа е повеќето андроид уреди. Можете да го користите за преземање Апликација во продавницата за апликации за играње игри, гледање видеа, прелистување на интернет, комуникација и дружење и учење преку интернет. Може да се користи и КАКО ГПС навигација и слушање НА ФМ radio.It поддржува функција за телефонска комуникација, можете да ја користите за остварување гласовни повици, поддршка на истовремена употреба на две СИМ-картички, Преземање алатки за социјална комуникација за видео повици итн таблетот го прифаќа основниот процесор МТК 10 и е опремен СО 2гб меморија, за да обезбеди побрз одговор на апликацијата и непречено функционирање. СО 16g И до 256 GB простор за складирање на ТФ-картички што може да се прошири, може да се сретне со дневна канцеларија, учење, филм и телевизија итн.10.1-инчниот оперативен систем Андроид 10.0, 1280 *1080p резолуцијата на екранот може да ви донесе добро искуство без разлика дали гледате филмови, сурфате На Интернет, работите или прелистувате табеларни пресметки.Таблет компјутерот има вградена литиумска батерија на полнење 4500m Ah и може да се користи околу 6 часа,двојната камера со висока дефиниција (0,3 Пратеник Напред + 2 Пратеник Заден Дел) е многу погодна за патување и може да ги задоволи сите ваши потреби за фотографии и снимање видеа.Овој таблет има одлични перформанси, стилски изглед и елегантно пакување, што го прави совршен избор За Божиќ, Денот на Вљубените, роденденот и барот мицва.Наполнете Брза моќност Со Часови : Одете со часови со едно полнење и назад за да се наполните СО ПОРТАТА ЗА брзо полнење USB-C; траењето На Батеријата може да варира во зависност од мрежното опкружување, Моделите на употреба И Другите фактори Вклучени пакет : 1x Tablet PC1x The адаптерот за напојување1xotg line1x Instructions Awdenio Исклучување На Колеџ Зделки Надградени 10.1-инчен Таблет Компјутер 2+16g 10 Јадро Андроид Ултра-тенкиот таблет За Видео канцеларија За Учење на екранот со висока дефиниција поддржува гласовен повик со двојна сим-картичка. Тип на производ : Таблет КОМПЈУТЕР. Материјал : Метал. Боја на производот : Златна. Големина на производот : 25х15, 5х0, 8см/9, 6х6, 7х0, 31ин. Големина на пакување : 29х20х5, 5см/11, 4х7, 9х2, 2ин. Бруто тежина : 835гр/1,77 фунти. Чип : ПРОЦЕСОРОТ : МТК9863 10. јадро. Мрежен систем : 2g/3 G три мрежен повик, WCDMA850 / 2100, GSM850 / 900 / 1800 / 1900 фреквенција двојна картичка двојна подготвеност, СИМ картичка.

Детални спецификации