.

Ајомет Машки Панталони Машки Стил Панталони Лето Брзо Сушење Спортски Панталони За Дишење Машки Панталони

Ајомет Машки Панталони Машки Стил Панталони Лето Брзо Сушење Спортски Панталони За Дишење Машки Панталони

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Машки Панталони Машки Стил Панталони Лето Брзо Сушење Спортски Панталони За Дишење машки панталони одговараат на големината пол : Менстајл : Секојдневен, Тренд Повод : На Отворено, сезона на движења : Пролет,Aut,Лето, Зимакако Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 4.Многу погоден за вас како мода, нека мода до.Што добивате : 1 Компјутер Мажи pant1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за носење5 на отворено.Модерните широки панталони се супер погодни за лето.3.Удобен материјал, ве прави поудобно.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Убав Материјал : Акрилна Дебелина : Стандардно Миење Машини или миење раце, без намалување после миење. Удобноста го исполнува стилот : Нашите спортски панталони се изработени од удобна мешавина од 65% полиестер и 35% памук, нудејќи меко и дишечко искуство. Дизајнот со тенок фит со технологија за истегнување обезбедува подобрено движење и целодневна удобност. Совршен за секоја активност, без разлика дали лежите дома или удирате во теретана. Практичен дизајн со три џебови : Останете организирани во движење со нашите машки спортски панталони за моден напред. Одликувајќи се со два длабоки странични џебови и еден заден џеб, можете безбедно да ги чувате телефонот, клучевите или паричникот додека џогирате или трчате. Не грижете се повеќе за губење на вашите работи. Елегантни и модерни : Нашите спортски панталони се дизајнирани со прилагодлива внатрешна врвка за влечење и еластичен појас за персонализирано вклопување. Заострената нога и витката силуета ќе направат да изгледате без напор стилски и фит. Подгответе се да го преземете секој тренинг или вежбање во стил. Разновидни и практични : Овие Лесни џогери панталони се совршени за различни прилики. Без разлика дали станува збор за слободно време во теретана, активности на отворено или спортови како џогирање, трчање, тренинг, пешачење, јога, па дури и секојдневно носење, нашите спортски панталони ве покрија. Тие исто така прават одлични подароци за вашите најблиски.

Детални спецификации