.

Женско Копче За Ревер Блуза Ленени Кошули Со Долги Ракави Со Џебови Лабави Карирани Печатени Секојдневни Врвови

Женско Копче За Ревер Блуза Ленени Кошули Со Долги Ракави Со Џебови Лабави Карирани Печатени Секојдневни Врвови

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Ткаенина : Удобна, мека, лесна, со добра дишење и издржливост, без триење или деформирање на кожата. Може да изведува важни движења како што се јога и спорт. Дизајн : Секојдневен и модерен, копче/врвка за влечење/еластичен струк, една од основните летни облеки. Пролетта и летото можат да бидат спарени со сандали/влечки. Чистење : Погоден за машина или миење раце. Машинско перење, чистење е поудобно и побрзо; миењето раце може подобро да го одржи животниот век и бојата на облеката. Погоден за : работа/спорт/одмор/запознавање итн. може да се носи во секоја пригода. Може да се носи во пролет ,umn и зима, што го прави разноврсен и не е лесно застарен. Забелешка : можете да изберете различни бои и големини. Пред да нарачате, ве молиме внимателно погледнете ја табелата со големини на сликата на производот (не табелата со големини На Амазон). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме за да се справи со нив за вас. "+Прилика" : Носете Со вашите омилени долги врвови, совршени за секојдневна домашна облека, излегување, јога, плажа, одмор, работа, канцеларија, излегување, бизнис, плажа, запознавање, патување, одмор, дома, враќање на училиште, на отворено, ноќен клуб и секојдневно носење. ● Нега На облека : Рачно перење Или машинско перење во нежна со ладна вода, закачете се да се исуши или исушете ја линијата, не избелувајте, пеглајте со ниска температура доколку е потребно, измијте со слична боја. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот пред да купите. ●Материјал● : овој женски деловен џемпер е тенок еластичен мек и удобен за носење во текот на целата година. Има дарежлива количина на истегнување, дише и пријателска за кожата, што ве одржува топло и се чувствува удобно цел ден. €Дизајн} : Различни модели како што се стилски полка точка, цветни печати, ленти, еднобојни, висок половината лабава повик џемпер, удобен еластична лабава одговара повик пуловер. ①Совпаѓање● : овие жени шупливи врвови се едноставни и разноврсни. Лесно се прилагодува и на блузата и на елекот.

Детални спецификации