.

Насловна Суштина Џејси Ткаени Фау Лен Шарени Прозорец Чиста, 50х95

Насловна Суштина Џејси Ткаени Фау Лен Шарени Прозорец Чиста, 50х95

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Модерни ленти во своите најдобри, Нашата Домашна Суштина Џејси Ткаени Вештачки Ленени Шарени Прозорци Е совршен додаток за опуштен простор. Обоени ленти се отпечатени на дното за уникатен граничен дизајн, додека вештачката ленена проегирна ткаенина обезбедува органска текстура за ладно и секојдневно ажурирање. Сребрениот врв на громот го прави овој панел лесен за закачување, отворање и затворање во текот на денот; се вклопува до 1,25" дијаметар прачка. Насловна Суштина Џејси Ткаени Вештачки Лен Шарени Прозорец Проегирна : 1 Прозорец Чиста. Достапни Големини : 50"W x 84"L или 50"W x 95" L. Ткаен дизајн на долната граница со повеќе ленти. Лесна полупроѕирна основа. 100% Полиестер Вештачки лен гази текстура ткаенина. Сребрена громета врвна завршница. Машина За Перење.

Детални спецификации