.

Левтеми Надувување Секви

Левтеми Надувување Секви

DEN 670.40

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : сјајна топка на плажа : пластичните топчиња на Надувување можат да светкаат под сонцето. Сјајната топка на плажа содржи конфети што ќе ви го направи позабавно да си играте СО вашиот партнер НАПРАВЕТЕ КРЕАТИВНО И ЗАБАВНО УЧЕЊЕ : Стимулирајте сликарство, пишување и безброј креативни начини на игра за подобрување на имагинацијата, концентрацијата,комуникацијата и визуелната свест, со оваа алатка, вашето дете ќе.

Детални спецификации