.

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Средна Должина Топла Продажба V - Вратот Чипка Фустан Виолетова м

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Средна Должина Топла Продажба V - Вратот Чипка Фустан Виолетова м

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 90% Најлон, 10% Спандекс. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил На Кратки Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Чипка-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Dress Size : S Биста : 85cm/33.46" Рамо : 40cm/15.75" Половината : 68cm/26.77" Хип : 105cm/41.34" Должина : 108cm/42.52" Големина : M Биста : 89cm/35.04" Рамо : 41cm/16.14 и делови" Половината : 72cm/28.35" Хип : 109cm/42.91" Должина : 109cm/42.91" Големина : L Биста : 95cm/37.40" Рамо : 43cm/16.93" Половината : 78cm/30.71" Хип : 115cm/45.28" Должина : 110cm/43.31" Големина : XL Биста : 101cm/39.76" Рамо : 45см/17.72" Половината : 84cm/33.07" Хип : 121cm/47.64" Должина : 111cm/43.70" Големина : XXL Биста : 107cm/42.13" Рамо : 47cm/18.50" Половината : 90cm/35.43" Хип : 127cm/50.00" Должина : 112cm/44.09" Фустани за жени 2023. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Краток Ракав,V-Врат,Средна Должина,Чипка, А-Линија. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "МАТЕРИЈАЛ" : 90% Најлон, 10% Спандекс, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

Детални спецификации