.

Инктастична Свест За Рак На Дебелото Црево-Борба, Грижа, Лекување Маица Со Долги Ракави

Инктастична Свест За Рак На Дебелото Црево-Борба, Грижа, Лекување Маица Со Долги Ракави

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Свесност За Рак на дебелото црево-Борба, грижа, лекување Маица Со Долги Ракави. Претходно намалена 100% памучна маица со долги ракави од 6,1 унца. Двојна игла зашиени деколте и ракави. Четвртина се сврте. Рамо до рамо снимање. Возрасни : С, М, Л, XL, 2 XL, 3xl Долги Ракави Маица. Инктастична Свест За Рак На Дебелото Црево-Борба, Грижа, Лекување На Маица Со Долги Ракави За Возрасни Машка Азалеа Л.Свесност за Рак На Дебелото Црево-Борба, грижа, Лекување Маица со Долги Ракави. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. свест темно сина лента поддршка третман подарок за идеја машка облека за возрасни облека маичка.

Детални спецификации