.

асдоклхк Жените Плус Големина Блузи Клиренс, Жени Круг Вратот Повик Три Четвртина Знаме Печатење Блуза Маица

асдоклхк Жените Плус Големина Блузи Клиренс, Жени Круг Вратот Повик Три Четвртина Знаме Печатење Блуза Маица

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Круг Повик Три Четвртина Знаме Печатење Блузи Маица Карактеристики : 1.Карактеристики : Тркалезен Врат, Секојдневен, Три Четвртини,Печатено Знаме,Блуза Со Блузи, Стилски И моден дизајн, Летни секојдневни Врвови 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Специјалниот дизајн Со печатено Знаме го прави Пообичен и попривлечен за носење. 4.Повод : Плажа,Секојдневен, Дневен,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.Стил : Совршен Како улична облека, облека на плажа, носење одморалишта, модни т-кратки, Тенки резервоари За Пролет, Лето, Aut итн. Разноврсна гардероба за топли денови надвор и ладни внатрешни места за климатизација 6.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатач : Секојдневен, Моден Јака : Должина На Тркалезен Врат : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Големина на Блуза ОД 1 ПАРЧЕ.USUKEUBust Sleeve Length SSmall463496cm/37.80"44cm/17.32"64cm/25.20"MMedium6836102cm/40.16"46cm/18.11"66cm/25.98"LLargr81038108cm/42.52"48cm/18.90"68cm/26.77"XLX-Large101240116cm/45.67"50cm/19.69"70cm/27.56"XXLXX-Large121442124cm/48.82"52cm/20.47"72cm/28.35"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 6 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Ракав : 44cm/17.32" Должина : 64cm/25.20 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 8 EU : 36 Bust : 102cm/40.16 "ракав : 46cm/18.11" Должина : 66cm/25.98 " Големина : LSize. : Ларгрус : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"ракав : 48cm/18.90" Должина : 68cm/26.77 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 12 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"ракав : 50cm/19.69" Должина : 70cm/27.56 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"ракав : 52cm/20.47 " Должина : 72cm/28.35" плус големина врвови. плус големина женска облека. маици за жени под 5 долари.

Детални спецификации