.

Тојота Приус Перформанси Зрак Бришачи

Тојота Приус Перформанси Зрак Бришачи

DEN 1215.84

Од стока
Во магацинот

2007 тојота Приус Премиум Зрак Бришачи сет. Загарантирано Ќе Одговара На Вашите Врвни Бришачи На Зраците На Тојота Приустрико Од 2007 Година - "претворање на силата на ветерот во притисок на бришачот" Овие Врвни Сечила на Бришачите Со Трико Сила Се одличен избор и се компатибилни со вашата Тојота Приус од 2007 година затоа што : кога ви треба" дополнителен " притисок врз сечилата на бришачите за да ги одржите стабилни на вашето големо закривено ветробранско стакло, Тогаш Трико Силата е врвното сечило на зракот за вас. Бришачите на Трико Форс се робусно дизајнирани сечила со зрак со патентиран спојлер со зафатени крила што се сече низ турбуленции предизвикани од вкрстени ветрови, ветрови на камиони и општи нарушувања во сообраќајот. Дизајнирани со иновативен аеродром, овие бришачи со високи перформанси го контролираат протокот на воздух и го пренесуваат во максимален контакт со бришач/стакло за беспрекорно бришење, обезбедувајќи одлична видливост во сите ситуации на возење. Вител аерофолија ја претвора силата на ветерот за максимален контакт со шофершајбната третиран гумен елемент за помазен, потивок бришач супер-структура за издржливи Перформанси На Сите временски услови Крива На Меморија челик® Beamswift® Лесна Технологија За Поврзување Тестирана за изведување на над 1,5 милиони циклуси И Трико е производител на бришачи #1 во Соединетите држави. Знаеш дека можеш да зависиш од нив. Овој сет на сечила за бришачи е компатибилен со вашата Тојота Приус Од 2007 година содржи сечило со зрак со перформанси Од 26" трико Сила за сечилото на Бришачот од Страната на возачот + сечило Со зрак Со перформанси Од Трико Од 18 инчи за Сечилото На Бришачот Од Страната на Совозачот. Нашата ексклузивна Крпа За Внатрешен Автомобил Со Микрофибер Од Ултра дебела Бришачка Е дизајнирана специјално за чистење на внатрешноста на шофершајбната за отстранување на полен, прашина, нечистотија, отпечатоци од прсти, траги од миленичиња и влага за да можете секогаш Да Возите Јасно. Работи одлично и на огледала,екрани на допир и мерачи!. ЗАДОЛЖИТЕЛНО : За Правилна Инсталација : Користете Ги нашите чекор-По-Чекор лесни инструкции (со видео) за инсталирање на овие врвни сечила За Зрак На Зрак Трико Техника На вашиот 2007 тојота Приус се вклучени. Заштедете пари! Можете сами да ги инсталирате!. Бришачите на зракот за изведба се одлични за возила со големи шофершајбни и каде што бришачите може да се креваат со брзина на автопатот.

Детални спецификации