.

Еднократно Алуминиумска Гас Фолија Шпорет Режач Заштитник Покривка Лагер Чиста Мат Рампа

Еднократно Алуминиумска Гас Фолија Шпорет Режач Заштитник Покривка Лагер Чиста Мат Рампа

DEN 559.20

Од стока
Во магацинот

Еднократно 4 ПАРЧИЊА Алуминиумска Фолија Шпорет На Шпорет Заштитник Облога За Покривање Чиста Подлога Лесно Се Поправа : Заштитниците може да се исечат за да одговараат на различни шпорети на гас. Се вклопува речиси сите гас рингли и е не-стап. Лесно може да се отстрани при чистење. Измијте во топла вода со сапуница или во машина за миење садови, целосно еднократно. Отпорен на топлина : ставете ја вашата безбедност на прво место и умот лесно со нашите врвно оценети, супериорни квалитетни капаци. Со нашиот ново подобрен и надграден материјал за храна за 2020 година, можете да бидете сигурни дека купувате квалитет, за разлика од застарените и небезбедни достапни алтернативи. Покријте го : Овие корици се совршен одговор за спречување на храна, трошки и други ситници да паднат помеѓу малите од вашиот шпорет и работните површини. Нов И Подобрен Стил : овие заштитници за плочи за гас се 100% нелепливи, лесно може да се прилагодат за совршено вклопување и ќе останат на место и ќе овозможат лесно отстранување на заштитните листови при чистење. Еднократно : Нелепливиот слој го олеснува повторното користење одново и одново. Затоа, продолжете и гответе на шпоретот безгрижно и ослободете се од нередот за неколку секунди пред вашите гости да пристигнат на вечера. нетоксичен и без мирис : Изработен од издржлива нелеплива стаклена ткаенина обложена Со Врвен нетоксичен, без хемиски мирис. Може безбедно да се користи и во машината за миење садови. Чувајте ги штетните хемикалии подалеку од вашето семејство. Издржлив и Сечен : нашиот тежок капак на облогата на горилникот може лесно да се исече. Тој е подебел од горните капаци на шпоретот со редовна големина и го прави поиздржлив за да можете да го користите долго време.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Издржува температури До 260°C Големина : Прибл. 270 x 270x2mm/ 10.63" x 10.63" Боја : како што е прикажано на сликата содржина на пакетот : 1/2/4 Pcs x Гас Плоча За Готвење Заштитник Liner Note : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Кујнски алатки. Погоден за различни прилики. Лесен за употреба, погоден за секоја пригода.

Детални спецификации