.

Маршал Универзитетот Контрола На Играта Маица Црна

Маршал Универзитетот Контрола На Играта Маица Црна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Републиката Ја Контролира играта маичка карактеристики дигитално печатени логото на вашиот колеџ. Овие маици се меки и лесни, но издржливи. Бидете сигурни да Ја Контролирате Играта со покажување на вашиот училишен дух со овие прекрасни цтг маици.100% Котондигитално Отпечатен Во Сад Достапен Во машки големини Мал, Среден, Голем, XL, XXL. Погледнете ја табелата со големини за мерења.Избрани Бои Базирани На Колеџи Со Мала Тежина, Меки и Издржливи Официјално Лиценцирани Од В Република Облека Одлични подароци за студенти, дипломи, враќање на училиште, дипломирање, отворена куќа и љубители на спортови на колеџ.Увезени Маршал Универзитетот Контрола На Играта Маица Црна.

Детални спецификации