.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Мери приближно 22-инчи во должина. Декорирани со двострана, зачудувачка сублимирана екипа во графики во боја и тимски знак на тимот. Се одликува со отцепено јазиче и тока за брзо ослободување, правејќи лесно и удобно абење. Ringвонење на клучот за раздвојување со метален клип. Совршен за работа, конференции, настани, проекти, забави, училишта и патувања.

Детални спецификации