.

Ласко 12-Во. Перформанси Табела Вентилатор, Црна

Ласко 12-Во. Перформанси Табела Вентилатор, Црна

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Вентилаторот на масата за Изведба на ласко од 12 инчи ќе ве излади без да ја скршите банката. Само приклучете го овој електричен вентилатор во штекер користејќи електричен кабел долг 6 метри, а потоа изберете од многу опции за да создадете совршен ветер. Изберете од 3 брзини на вентилаторот, прилагодете го навалувањето, оставете го вентилаторот да осцилира или држете го во мирување. Има мазен, чист дизајн, така што ќе изгледа добро во секоја просторија и предната скара е отстранлива за да можете да ја исчистите секоја акумулирана прашина. Троши помалку енергија и ви обезбедува моментален начин да управувате со неа според вашата потреба. Може да се сврти од една на друга страна. од домашни и увезени делови. Синиот Приклучок Патентиран безбедносен осигурувач технологија. Едноставно собрание без алатки. Е. т. Л. наведени.

Детални спецификации