.

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2014-ФИАТ 500Л

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2014-ФИАТ 500Л

DEN 1043.36

Од стока
Во магацинот

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Прецизно Усогласени Компоненти : ригорозно контролираните производствени процеси обезбедуваат точно совпаѓање на патеките на лежиштата и тркалачките елементи за постојано да се испорачуваат супериорни перформанси и да се минимизираат бучавата и вибрациите. Дизајниран да ги надмине проблемите и да испорача мазни, сигурни перформанси. Mooga® hub склоповите се докажани со перформанси, тестирани со квалитет и се достапни за широк спектар на странски и домашни возила. Специфичен дизајн на апликацијата.

Детални спецификации