.

Изведувач CXV Спорт 255 60R 109H Како И Сите Сезонски Гуми Одговара: Buick Енклава CXL, Линколн Авијатичар База

Изведувач CXV Спорт 255 60R 109H Како И Сите Сезонски Гуми Одговара: Buick Енклава CXL, Линколн Авијатичар База

DEN 2327.68

Од стока
Во магацинот

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Изведувач CXV СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки цело време влечење подобрена контрола на високите нивоа на удобност при возење преглед Изведувачот CXV Sport е гума за турнеи во текот на целата сезона произведена за патнички возила и Теренци.Дизајнот на шарата и цела сезона соединение у(повеќе..) Големина : 255 60Р19. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Детални спецификации