.

КАРОЛИНИ Богатства 8987PW Апстрактни Цвеќиња Во Портокали И Жолти Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W

КАРОЛИНИ Богатства 8987PW Апстрактни Цвеќиња Во Портокали И Жолти Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W

DEN 196.80

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства 8987 PW1216 Апстрактни Цвеќиња Во Портокали И Жолти Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, Додајте боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Цвеќиња категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Детални спецификации