.

Таблета Zeepad, 8 WXGA, Quad-core 1. GHz, GB RAM меморија, GB складирање, Android 4. Kitkat, црна боја

Таблета Zeepad, 8 WXGA, Quad-core 1. GHz, GB RAM меморија, GB складирање, Android 4. Kitkat, црна боја

DEN 1647.84

Од стока
Во магацинот

Zeepad Tablet, 8" WXGA, Quad-core (4 Core) 1.30 GHz, 1 GB RAM, 8 GB Storage, Android 4.4 Kit Kat, Black, So C micro SDHC Supported, 1280 x 800, In-plane Switching (IPS) Technology Display, 300 килопикселни предни фотоапарати Zeepad таблети, 8 "WXGA, Quad-core (4 јадро) 1,30 GHz, 1 GB RAM меморија, 8 GB складирање, Android 4.4 Kit Kat, црна, удобниот дизајн на чеша, истовремено нуди преносливост и продуктивност. Процесорот од 1,30 GHz обезбедува робусна изведба на таблети. 1 GB меморија за брзо префрлување . 8 "екран за да се покаже содржина во читлива форма. -Семи аудио репродукција и многу повеќе.

Детални спецификации