.

Среќен Планер® Вредност Налепници, Сезонски

Среќен Планер® Вредност Налепници, Сезонски

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Дали ги фативте тие илјада, петстотини и педесет и седум сезонски налепници во една книга! Ви помага да ја планирате секоја сезона во годината! Овие налепници ви олеснуваат да го прилагодите вашиот happy Planner®, правејќи ги секојдневните рутини и уште позабавни. Овие налепници се дизајнирани да се вклопат во дневната колона на вашиот неделен преглед во класичниот happy planner®. Вклучува 1557 Парчиња . 30 налепници. Класична големина.

Детални спецификации