.

Големи Пластични Чепкалки За Заби, 2. Во, Избрани, 250ct

Големи Пластични Чепкалки За Заби, 2. Во, Избрани, 250ct

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Додадете шарен допир на вашата маса за ужина со овој комплет Пластични Чепкалки за Заби. Одлично за берење неколку парчиња овошје од послужавник за овошје, неколку коцки сирење или и двете, овие избори за забави ќе им помогнат на вашите пријатели да уживаат во лесен залак на која било роденденска забава, забава со виножито или друга специјална прослава. Не само за коњите, овие избори за храна се одлични за правење детски уметности и занаети. Купете ги нашите други шарени резерви за забави за да составите одлична забава. Пластични Чепкалки За Заби, Избрани 250ct : 250 Пластични Чепкалки за Заби. Пластична Храна Зема мерка 2.75". Залепете во сендвичи или користете ги како топчиња за кекси. Одлично за детска роденденска забава или роденденска забава за возрасни. Координирајте со повеќе залихи за забави со виножито.

Детални спецификации