.

Вранглер Машки И Големи Машки Перформанси Серија Редовно Се Вклопуваат Жан

Вранглер Машки И Големи Машки Перформанси Серија Редовно Се Вклопуваат Жан

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Машка Серија Перформанси Редовно Вклопување Жан Иновативна Удобност Флекс појас Флекс Ткаенина Редовно вклопување Права нога Седи на природно Копче за половината И затворање на патент Предни џебови За лажички Задни Џебови Часовник Џеб Индиго Темно, Црно - 99% Памук 1% Спандекс Чакал - 98% памук 2% Спандекс Една година Гаранција Стил 96 CFWSW Серијата За Машки Перформанси На Wrangler Редовното Вклопување на Жан се одликува со иновативен флекс на удобност Појас Што Ви се Прилагодува За Совршено Вклопување. Исто така, нуди ажурирана мешавина од ткаенина дизајнирана да се движи со вас за целодневно носење. Серијата Перформанси На Wrangler Редовното Вклопување На Јеапан ја носи удобноста на следното ниво. Направено со квалитетот што го очекувавте Од Вранглер.

Детални спецификации